Министар Ђурић @markodjuric обратио се на 56. заседању Организације америчких држава @OAS_official и истакао да Србија, као посматрач у овој организацији од 2002. године, придаје велики значај сарадњи са државама америчког континента.
Министар Ђурић @markodjuric изјавио је током боравка у Панами, где делегација Србије учествује на 56. Генералној скупштини Организације америчких држава, да Србија треба да буде међу пионирима у повезивању Европе са земљама Централне и Латинске Америке.
Министар спољних послова Републике Србије Марко Ђурић @markodjuric учествовао је у Панама Ситију на отварању 56. Генералне скупштине Организације америчких држава @OAS_official.